Znana ekspertka od bielizny wybierała bieliznę dla bohaterek wspaniałego wyglądu i prezencji jak z żurnala. Rita twierdzi, że odpowiednio dobrany biustonosz zmienia nasze ciało i życie oraz sprawia, że jesteśmy szczęśliwe.

Jak robić pomiary

Wiele kobiet kupuje biustonosze o rozmiarze, który chciałyby nosić, a nie taki, który naprawdę im odpowiada i jest dopasowany do kształtów. I z reguły jest to bielizna z miseczką mniejszą, niż jest to konieczne, a długość paska jest większa, niż należy. Takie biustonosze nie prezentują dobrze przymiotów kobiecości w należyty sposób.

Aby w końcu zrozumieć wszystko, jak należy, zacznij od pomiarów. Ale pamiętaj, że pomiary to dopiero początek. Twój 75B w procesie doboru może przekształcić się w 70C i 80A, a nawet 65D. Okaże się wszystko zaraz. Ponieważ rozmiarówki różnych producentów są inne. A także dlatego, że Twoje piersi są wyjątkowe.

Obwód pod biustem

Opuść ręce. Taśma centymetrowa powinna iść ściśle poziomo i ściśle przylegać do ciała. Będzie lepiej, jeśli ktoś cię zmierzy, ale możesz sobie poradzić sama przed lustrem.

Obwód klatki piersiowej

Załóż swój najwygodniejszy klasyczny biustonosz (nie push-Up ani minimizer). Taśma centymetrowa powinna być umieszczona poziomo i przechodzić przez najbardziej wystające punkty klatki piersiowej. I nie należy naciągać jej.

Dwa podstawowe wymiary, od których trzeba zacząć.

Więcej informacji na https://e-marilyn.pl/

Leave a Reply